Haber

MEHMET AKİF ERSOY MAHALLESİ SICAK ASFALTLA KAPLANIYOR

MEHMET AKİF ERSOY MAHALLESİ SICAK ASFALTLA KAPLANIYOR

 

BAŞKAN DİNÇER; ‘’ALTYAPISI BİTEN YOLLARI EN KISA ZAMANDA SICAK ASFALTLA BULUŞTURACAĞIZ ’’

 

Aksaray Belediyesi şehir genelinde gece gündüz demeden sürdürdüğü altyapı ve üst yapı seferberliğine devam ediyor. Mehmet Akif Ersoy Mahallesinde bulunan 20 sokağa Aksaray Belediyesi ekiplerince sıcak asfalt serimi gerçekleştiriliyor.

 

Geçtiğimiz günlerde OSB Yolunda, Yeni Sanayi Sitesi kavşak çalışmasında, Kurtuluşta Latif Emekli Caddesinde, TAT Merkezi bahçesinde, Ankara Caddesinde, Ebulfeyz Elçibey Caddesinde, Tacin Mahallesinde, Sanayi Sitesi içerisinde ve Aksaray Eğitim ve Araştırma hastanesi yollarında sıcak asfalt serimi yapıldı.

 

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in talimatları ile bu yıl 40 bin ton sıcak asfaltın serimini yapan Belediye ekipleri Mehmet Akif Ersoy Mahallesinde güçlü ekipmanı ve alanında uzman personelleri ile kaliteli ve uzun ömürlü yollar yapıyor. Her yıl rekor seviyede sıcak asfaltın serimini gerçekleştiren Belediye ekipleri bu yılda 200 bin ton sıcak asfaltı yollarla buluşturmak için zaman mefhumu olmaksızın çalışıyor.

 

Şehir genelinde sürdürülen alt ve üst yapı çalışmaları ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, şu açıklamalarda bulundu; ‘’Şehrimiz sürekli gelişiyor ve büyüyor. Bununla birlikte yeni ihtiyaçlar da ortaya çıkıyor. Aksaray Belediyesi olarak altyapıdan üstyapıya, kültürden sanata, sosyal belediyecilik anlamında şehrimize değer katacak yatırımlar yapıyoruz” ifadelerini kullandı. Başkan Dinçer açıklamalarının devamında alt yapısı tamamlanan tüm noktalarda sıcak asfalt serim işlemlerinin gerçekleştirileceğini belirtti.