Haber

BAŞKAN DİNÇER ESNAF ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

BAŞKAN DİNÇER ESNAF ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

 

BAŞKAN DİNÇER; ‘’ ÇALIŞMALARIMIZI ORTAK AKILLA SÜRDÜRÜYORUZ’’

 

 

 

Şehrin tüm paydaşları ile istişare içerisinde bir yönetim anlayışı sergileyen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, esnaf buluşmalarına devam ediyor.

 

Göreve geldiği günden beri çeşitli programlar ile esnaf ziyaretlerini sürdüren Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Vehbi Bey Caddesindeki esnafların önerilerini ve taleplerini dinledi. Esnaflarla bir araya gelip sohbet ederek Aksaray’da yapılanlar ve yapılacaklar hakkında bilgi alışverişinde bulunan Başkan Dinçer, “Amacımız esnafımızla istişare etmek, fikir alışverişinde bulunmak ve Aksaray’ımız için yaptığımız çalışmalar ve yapacağımız projeleri bizzat anlatmak” dedi.

 

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Vehbi Bey Caddesi üzerinde yaptığı esnaf ziyaretlerinin yanı sıra Cadde üzerinde faaliyet gösteren Aksaray Kızılay şubesini de ziyaret etti. Başkan Dinçer Kızılay Şube Başkanı Turhan Akkurt ve Kızılay çalışanlarına kolaylıklar diledi. Vehbi Bey Caddesi üzerinde yaptığı ziyaretlerin ardından Zinciriye Medresesine geçen Başkan Dinçer, Zinciriye Medresesinde eğitim alan öğrencilerle bir araya geldi.

 

Esnafların memnuniyetle karşıladığı ziyarette konuşan Başkan Dinçer şu açıklamalarda bulundu; ‘’Belediyemizin yaptığı çalışmaları esnafımızla paylaştık. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe mutlu oluyoruz. Onların isteklerini, sorunlarını dinledik. Yaptığımız hizmetleri esnaflarımızın, vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz. Daha modern ve güzel bir şehirde yaşamak adına ortak akıl anlayışıyla hareket ederek, hizmetin en iyisine layık olan Aksaray’ımıza hep birlikte katkı sunuyoruz. Çalışmalarımız artarak devam edecektir” Dedi.

 

Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Başkan Dinçer, vatandaşın istek ve taleplerini not alıp birçok vatandaşla hatıra fotoğrafı çekindi.