Haber

AKSARAY BELEDİYESİ KAMELYA, BANK VE DURAKLARI KENDİ ATÖLYELERİNDE ÜRETİYOR

AKSARAY BELEDİYESİ KAMELYA, BANK VE DURAKLARI KENDİ ATÖLYELERİNDE ÜRETİYOR

 

BAŞKAN DİNÇER; ‘’ŞEHRİMİZİN İHTİYAÇLARINI HIZLI, KALİTELİ VE EKONOMİK BİR ŞEKİLDE ÜRETİYORUZ’’

 

Aksaray Belediyesi; vatandaşlara kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmetler sunabilmek adına kamelya, bank ve otobüs duraklarını kendi atölyelerinde kendi imkanlarıyla üretmeye devam ediyor.

 

Üreten Belediyecilik anlayışı ile hareket eden Belediye ekipleri parklarda, caddelerde, meydanlarda ve vatandaşların toplu kullanım alanlarında kullanılacak kamelya, bank ve durak gibi sürekli ihtiyaç duyulan ürünleri kısa zaman içerisinde Belediyeye ait atölyelerde üretiyor.

 

Piyasadan almak yerine Aksaray Belediyesi atölyelerinde kalite standartlarına uygun üretilen Kamelya, Bank Otobüs durağı gibi ürünler şehrin ihtiyaç duyduğu alanlara konumlandırarak vatandaşın hizmetine sunuluyor. Düşük maliyetle uzun ömürlü kaliteli ürünler üreten Aksaray Belediyesi hem şehrin ihtiyaçlarını kendi imkanlarıyla karşılıyor hem de belediye bütçesinden tasarruf sağlıyor.

 

Konuyla ilgili görüşlerini belirten Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer şunları söyledi. “Aksaray Belediyesi olarak şehrin sürekli ihtiyacı olan bank, kamelya ve otobüs durağı gibi ürünleri satın almak yerine kendimiz üreterek önemli bir tasarruf sağlıyoruz. Böylelikle Belediyemizin iş gücü ve üretim kalitesini de vatandaşımızın hizmetine sunmuş oluyoruz. Bu üretimler sayesinde kamu kaynaklarını da verimli bir şekilde kullanıyor ve üreten belediyeciliğin en güzel örneklerini sergiliyoruz. Aksaray’ımızın güzelleşmesine katkı sağlayan bu çalışmalarımız vatandaşlar tarafından da ilgi görüyor ve beğeniliyor” Dedi.