Haber

BAŞKAN DİNÇER, AÇILIŞA HAZIRLANAN TOKİ KADIN AKTİVİTE MERKEZİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

 

BAŞKAN DİNÇER, AÇILIŞA HAZIRLANAN TOKİ KADIN AKTİVİTE MERKEZİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

“KADIN AKTİVİTE MERKEZİNDE BEŞ YILDIZLI OTEL KONFORUNDA HİZMETE SUNULACAK”

 

Aksaray belediye başkanı Evren Dinçer, yakın tarihte açılışa hazırlanan Cumhuriyet Mahallesi Kadın Aktivite Merkezi’nde incelemelerde bulundu.

Başkan Dinçer, Başkan yardımcılarıyla birlikte mutfak atölyesi, dikiş atölyesi başta olmak üzere diğer tüm üniteleri tek tek gezdi. Yetkililerden proje genelinde gelinen seviye ve hazırlıklar hakkında bilgi aldı. Başkan Dinçer, yaptığı incelemelerde gördüğü eksiklerin giderilmesi için de talimatlar verdi.

Cumhuriyet, Yunus Emre ve Çiftlik Mahallelerini kapsayan ve TOKİ bölgesinde yaşayan yüzlerce kadına hizmet verecek merkezin en kısa sürede tamamlanarak resmi açılışının yapılması planlanıyor.

Temeli atıldıktan sonra büyük bir hızla ilerleyen kadın aktivite merkezi inşaatının çevre düzenlemesi aydınlatma ve iç tefrişatı yapılıyor. TOKİ’deki kadınların sosyal kültürel eğitsel olarak tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında karşılayabilmek amacıyla hayata geçecek olan merkez yüzme havuzundan fitness salonuna, hamamdan saunasına, meslek eğitim ve hobi kursları için atölyelerden, dersliklere, kütüphaneden kafeteryaya beş yıldızlı otel konforunda hizmete sunulacak