Haber

BELEDİYE BAŞKANI EVREN DİNÇER’DEN AKSARAY BELEDİYE SPOR’A MORAL ZİYARETİ

 

BELEDİYE BAŞKANI EVREN DİNÇER’DEN AKSARAY BELEDİYE SPOR’A MORAL ZİYARETİ

BAŞKAN DİNÇER “TAKIMIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

BAŞKAN, FUTBOLCULARA VE TEKNİK HEYETE TATLI İKRAM EDEREK MORAL VERDİ

 

TFF 3. Lig 1. Grupta Mücadele eden 68 Aksaray Belediye Spor 3. Haftada Urfa deplasmanında oynayacağı Karaköprü Belediye Spor maçının hazırlıklarını sürdürürken, Aksaray Belediye Sporun Onursal Başkanı ve Belediye Başkanı Evren Dinçer, takıma ve teknik heyete moral vermek amacıyla sosyal tesislere gelerek siyah beyazlı futbolcuları ve teknik heyeti ziyaret etti.

 Başkan Dinçer, ziyaret sırasından 68 Aksaray Belediye Spor Kulüp Başkanı Cem Çorakçı, Teknik Direktör Cem Kavçak ve futbolcular tarafından karşılandı.

Karaköprü maçı öncesi Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’in takımı ziyaret etmesinden dolayı çok mutlu olduklarını ifade eden Teknik Direktör Cem Kavçak ligin 3 haftasında zorlu Karaköprü deplasmanından galibiyetle döneceklerini ve bu galibiyeti Başkan Evren Dinçer’e hediye edeceklerini ifade ederek “ Başkanımızın bizi ziyaret etmesi bizleri mutlu ediyor ve moral oluyor. İnşallah bu hafta sonu oynayacağımız maçta takım halinde galip gelerek bu galibiyeti Başkanımıza armağan etmek istiyoruz. İnşallah bunu da hep beraber başaracak güçteyiz. Futbolcularımıza güveniyoruz. Başkanımıza ziyareti için Teşekkür ediyoruz.” Şeklinde konuştu.   

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer ise “ Biz Takımımızın her zaman yanındayız. Bundan önce oynadığımız iki maçta şansız bir şekilde puan kaybettik. Ama dediğim gibi biz takımımızın her zaman yanındayız. Futbolcularımızın performansından da memnunuz. İnşallah Karaköprü maçında da ellerinden geleni yapacaklar ve galip şekilde dönecekler. Ben takımımıza ve teknik heyetimize başarılar diliyorum” şeklinde konuşarak takıma ve teknik heyete moral verdi. 

Yapılan açıklamaların ardından Başkan Dinçer, siyah beyazlı futbolculara ve teknik heyete tatlı ikram etti ve Pazar günü oynanacak maçta başarı diledi.