Haber

BAŞKAN DİNÇER, "HEMŞEHRİLERİMİZLE HER DAİM BİRİZ, BERABERİZ"

BAŞKAN DİNÇER, "HEMŞEHRİLERİMİZLE HER DAİM BİRİZ, BERABERİZ"

BELEDİYE BAŞKANI DR. EVREN DİNÇER, AK PARTİ HEYETİ İLE BİRLİKTE SEÇİM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR


Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, yaklaşan 14 Mayıs seçimleri öncesinde Ak Parti heyeti ile birlikte yaptıkları saha çalışmalarını değerlendirdi.

Tüm yurtta olduğu gibi Aksaray’da da Ak Parti heyetleri tarafından yoğun bir seçim mesaisi yürütülüyor. Aksaray’da Ak Parti heyeti ile birlikte seçim çalışmalarına katılan Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, her gün düzenlediği esnaf ziyaretlerinde, gençlik buluşmalarında ve aile ziyaretlerinde 14 Mayıs seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve Ak Partiye destek istiyor.

Ak Parti İl Başkanı Hamza Aktürk ve Milletvekili adayları Cengiz Aydoğdu, Hüseyin Altınsoy, Sevinç Kasal ve Sinan Özkan ile birlikte programlar düzenleyen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Aksaray Belediyesi olarak tamamladıkları ve tamamlanma aşamasında oldukları projelerini vatandaşlara anlatıyor.

Ziyaretlerinde ülkenin geleceği adına tarihi bir öneme sahip 14 Mayıs seçimleri için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye destek isteyen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; ‘’14 Mayıs’ta ülke olarak tarihi bir seçim yaşayacağız. Aksaray’ımızın bu seçimde de Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti’ye desteğinin en yüksek oranda olacağına inancımız tam. İnşallah 14 Mayıs sonrası ülkemizin önü daha da açılacak ve Türkiye Yüzyılı vizyonu doğrultusunda hedeflerimize emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz” Dedi.