Haber

DAĞILGAN STADYUMUNDA AKSARAY BELEDİYESİNİN ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

 

DAĞILGAN STADYUMUNDA AKSARAY BELEDİYESİNİN ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
 

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’in talimatları doğrultusunda Belediye ekipleri Dağılgan Stadyumu etrafında hummalı bir çalışma gerçekleştiriyor.

Aksaray Belediyesi ekipleri Dağılgan Stadyumu etrafında tamamlanan alt yapı ve asfalt çalışmalarının ardından trafik çizgi ve yol boyama çalışmaları gerçekleştirdi.

Aksaray Belediyesi Ekipleri düzenlenen çalışma programının ardından şehrin gelişmesi şehre gelen sporcuların daha nezih bir ortamda karşılamak için çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Belediye Başkanı Evren Dinçer “Şehrimizin her kesiminin kullandığı Dağılgan Stadyumu etrafından ekiplerimiz çalışmalarına devam ediyor. Şehrimizi spor anlamında temsil eden sporcularımız vatandaşlarımız için Stad etrafından üzerimize düşen görevi yerine getiriyoruz. Stad etrafında eksik görülen alt yapı üst yapı çalışmalarımızı tamamladıktan sonra ekiplerimiz yol boyama ve çizgi çalışmalarına devam ediyor. Aksaray genelinde belediyemizin alt yapı, asfalt, yeni yol açma ve park çalışmaları gece gündüz devam ediyor. Amacımız vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmaktır.” dedi.