Haber

FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON SERVİS ARACI VATANDAŞTA BÜYÜK MEMNUNİYET SAĞLIYOR

FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON SERVİS ARACI VATANDAŞTA BÜYÜK MEMNUNİYET SAĞLIYOR


BAŞKAN DİNÇER; “İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE VATANDAŞIMIZIN YANINDAYIZ”

Sosyal Belediyecilik adına birçok hizmeti hayata geçiren Aksaray Belediyesi İhtiyaç sahibi ailelerin hayatını kolaylaştırmak adına yoğun bir tempo ile çalışmalarını sürdürüyor.

Yazın sıcak kışın ise soğuk havalarda sağlık kuruluşlarına ulaşmakta güçlük çeken vatandaşlar, Aksaray Belediyesi’nin transfer aracıyla rahat bir nefes alıyor. Evlerinden alınıp hastaneye bırakılan hastalar sağlık işlemlerinin ardından tekrar adreslerine bırakılıyor.

Aksaray Belediyesi ihtiyaç sahibi vatandaşlara kol kanat germeye devam ediyor. Fiziksel rahatsızlıkları olan vatandaşları özel olarak dizayn edilmiş araçla vatandaşlardan gelen hasta nakil taleplerini karşılıyor.

Haftanın belirli günlerinde hastaneye gitmek zorunda kalan vatandaşlar, Belediyenin servis aracı hizmetinin kendilerini büyük bir yükten kurtardığını söylüyor.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer; insanı merkez alan hizmet odaklı belediyecilik anlayışıyla çalıştıklarını ve ihtiyaç duyulan her alanda vatandaşların yanlarında olduklarını söyledi.

Toplumun her kesimine ulaşmak için gayret gösteriyoruz diyen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer “Büyük projelerimizin yanında insana dokunan hizmetlerimizle de sosyal anlamda da vatandaşlarımızın yanında oluyoruz İyi günde kötü günde vatandaşımızın yanındayız” dedi.

Aksaray Belediyesi Hoş Geldin Bebek, Hasta Bakım Seti, Evde Bakım Hizmetleri, Mobil kuaför hizmetleri gibi birçok hizmete imza atarak yıl içerisinde binlerce insana ulaşarak sosyal belediyeciliği benimseyen örnek belediyeler arasında yer alıyor.