Haber

MAKAS KENT PARKTA ÇALIŞMALAR TAMAMLANMA AŞAMASINA GELDİ

MAKAS KENT PARKTA ÇALIŞMALAR TAMAMLANMA AŞAMASINA GELDİ

 

BAŞKAN DİNÇER, “MAKAS KENT PARKI HİZMETE AÇIYORUZ”

 

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, çalışmaların büyük oranda tamamlandığı Makas Kent Parkın önümüzdeki günlerde hizmete açılacağı müjdesini verdi.

 

Aksaray’a modern bir rekreasyon alanı kazandıran Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, şehir sakinlerinin nefes alabileceği ve keyifli zaman geçirebileceği Makas Kent Park’ta çalışmaların tamamlandığını söyledi.

 

İçerisinde kafeterya, bisiklet yolu, yürüyüş yolu, yeşil alanları, yeni nesil oyun grupları ve süs havuzu ile tamamen yenilenerek yeni bir çehre kazandırılan Makas Kent Park, modern görüntüsü ile ziyaretçilerini ağırlayacak.

 

Makas Kent Park’ın önümüzdeki günlerde açılacağını duyuran Belediye Başkanı Dinçer, “Makas Kent Parkı’mızda çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmaları tamamlanma aşamasına geldi. Yakın zaman içerisinde açıyoruz” dedi.

 

Park içerisinde çocuklar için eğlenceli ve güvenli oyun alanı oluşturduklarını, spor yapmak isteyenler için spor aletlerinin kurulumunun tamamlandığını ifade eden Başkan Dinçer, vatandaşların doğa ile iç içe olmaları için parkın her köşesine dinlenme alanı ve yeşil alanlar oluşturulduğunu söyledi.