Haber

BARIŞ PINARI HAREKÂTI’NA AKSARAY BELEDİYESİNDEN ANLAMLI DESTEKBARIŞ PINARI HAREKÂTI’NA AKSARAY BELEDİYESİNDEN ANLAMLI DESTEK

AKSARAY BELEDİYESİ VATANDAŞLARA BAYRAK HEDİYE ETTİ

 

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Başkanlığında ülkemizin sınır güvenliğini sağlamak adına Suriye’nin toprak bütünlüğü için başlatılan “Barış Pınarı Harekâtı’na tüm yurtta olduğu gibi Aksaray’da da 7’den 70’e herkes büyük bir destek veriyor.

80 Milyon insanın tek yürek olduğu “Barış Pınarı Harekatı’na Aksaray Belediyesinden anlamlı bir destek geldi.

“Kahramanlarımızın ayağına taş değmesin” diyen Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’in talimatıyla Belediyeye gelen her vatandaşa Türk Bayrağı hediye edildi. 

Kendilerine hediye edilen Türk Bayrağını öperek teslim alan vatandaşlar

 “ Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak ülkemizin birliği ve güvenliğini sağlamak için Cumhurbaşkanımız tarafından başlatılan “Barış Pınarı Harekâtı’nı yürekten destekliyoruz. Ülkemiz için canımızı kanımızı vermeye her zaman hazırız. Bu arada Aksaray Belediye Başkanımıza da ayrıca Teşekkür ediyoruz. Bizlere hediye ettiği şanlı Türk bayrağımızı evimizin balkonuna gururla asacağız” şeklinde konuştular.

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer yaptığı açıklamada “ Huzur için, kardeşlik için, ülkemizin sınır güvenliği için ve Suriye’nin toprak bütünlüğü için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla başlatılan “Barış Pınarı Harekâtı’nda Allah Kahraman orduma güç kuvvet versin. Kahramanlarımızın ayağına taş değdirmesin. Dualarımız ve desteğimiz Kahraman Mehmetçiğimizle…” dedi.