Haber

AKSARAY BELEDİYESİNDEN KADINLARA DİKSİYON VE OFİS PROGRAMLARI KURSU DÜZENLENİYOR

AKSARAY BELEDİYESİNDEN KADINLARA DİKSİYON VE OFİS PROGRAMLARI KURSU DÜZENLENİYOR

 

BAŞKAN DİNÇER; “TOPLUMUN İLGİ VE İHTİYAÇLARINA YÖNELİK KURSLAR DÜZENLEMEYİ SÜRDÜRECEĞİZ”

 

Aksaray Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışı doğrultusunda her yaş ve eğitim düzeyindeki bireylere yönelik sanat, spor ve meslek edindirme kursları düzenlemeye devam ediyor.

Aksaray Belediyesi bünyesinde hizmet veren AKMEK eğitim kursları vermeyi sürdürüyor. 16 yaş ve üzeri bayanların müracaat edebileceği diksiyon ve ofis programları için 19 – 22 Aralık tarihleri arasında başvuru yapılabilecek.

 

Verilecek diksiyon kurslarında Kişinin, kelimeleri doğru kullanmasını, sesin yapısını öğrenerek doğru ses tonuyla konuşmasını, doğru soluk alıp vermeyi, tonlama, vurgu ve üslubun güzelleştirilmesi amaçlanırken, ofis programlarıyla iş hayatına destek olunması hedefleniyor.

 

Belediye olarak kültür ve eğitim faaliyetlerini artırarak sürdürdüklerini ifade eden Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer şunları söyledi. “Toplumun temelini oluşturan kadınlarımızın iş ve yaşam becerileri kazandıracak kurslar düzenleyerek, kadınlarımıza katkı vermeyi sürdürüyoruz. Sanat ve mesleki eğitim alanlarında toplumun ilgi ve ihtiyaçlarına yönelik kursları düzenleyerek vatandaşların mesleki olarak yeterlilik edinmesine imkân tanıyan kurslarımız bundan sonraki süreçte de devam edecek” dedi.

 

19 – 22 Aralık tarihleri arasında AKMEK bünyesinde verilecek kurslar hakkında detaylı bilgi almak için 0 382 2141403 numaralı telefondan ön bilgi alınabilecek.