Haber

BELEDİYE BAŞKANI DR. EVREN DİNÇER VATANDAŞLARLA BİRARAYA GELMEYE DEVAM EDİYOR

BELEDİYE BAŞKANI DR. EVREN DİNÇER VATANDAŞLARLA BİRARAYA GELMEYE DEVAM EDİYOR

 

BAŞKAN DİNÇER; “GÖNÜLLERE GİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

 

 

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, vatandaşlarla istişare içerisinde ortaya koyduğu yönetim anlayışını sürdürüyor.

 

Göreve geldiği günden bugüne kadar geçen süre içerisinde vatandaşlarla sık sık biraraya gelmek için çeşitli programlar düzenleyen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, yaptığı esnaf ziyaretleri, gençlik buluşmaları mahalle meclisi toplantıları birlik ve beraberlik içerisinde bir yönetim anlayışı ortaya koydu.

 

  Kentin asıl sahibi olan vatandaşlardan görev süreci boyunca asla kopmadıklarını belirten Başkan Dinçer yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; “İlimizin marka bir şehir olması adına gönül birliği yaptığımız hemşehrilerimizle sürekli iç içeyiz. Biz kentimizi yeniden inşa ederken, asla vatandaşlarımızdan kopmayacağımızın da sözünü vermiştik. Göreve gelmemizin akabinde ise çalmadık kapı bırakmadık. Sürekli vatandaşlarımızın evlerinde, düğünlerinde, özel, mutlu ve hüzünlü günlerinde yanlarında olduk. Bu sayede gönüllere köprüler kurduk. Bu anlayışımızı önümüzdeki yıllarda da sürdüreceğiz.’’ Dedi.

 

Projelerin oluşmasında vatandaşlarla beraber olmanın çok büyük faydalarını gördüklerini vurgulayan Başkan Dinçer; “Hemşehrilerimizle beraber olmak ve onların içinde yer almak işleyişte de çok fayda sağlıyor.

 

  İlimizin sorunlarını ve vatandaşlarımızın görmek istediklerini onlardan dinliyor ve proje üretiyoruz. Bu sayede biz de hemşehrilerimizin gözünden bakış imkanına sahip oluyoruz. Bizlere gönüllerini açan herkese teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.