Haber

BAŞKAN DİNÇER YENİ SANAYİ SİTESİ ESNAFLARIYLA BİRARAYA GELDİ

BAŞKAN DİNÇER YENİ SANAYİ SİTESİ ESNAFLARIYLA BİRARAYA GELDİ

 

 

BAŞKAN DİNÇER; “TAŞ ÜSTÜNE TAŞ KOYMAYA, İLK GÜNKÜ HEYECAN VE AZİMLE ŞEHRİMİZ İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

 

Aksaray’ý kucaklayan bir siyaset anlayýþý ile hizmet üreten, sivil toplum kuruluþlarýyla, meslek örgütleriyle, esnafla bir araya gelen Belediye Baþkanı Dr. Evren Dinçer, seçim çalışmaları kapsamında Sanayi Sitesi esnafýný da ziyaret etti.

 

Dinçer’e ziyaret esnasında AK Parti il Başkanı Hamza Aktürk, gençlik kolları başkanı Şükrü Öztürk, belediye meclis üyeleri ve partililer eşlik etti. Bulduğu her fırsatta esnafın kapısını çalarak, misafir olan Başkan Dinçer, gittiği her yerde büyük bir ilgiyle karşılanıyor.

 

Yeni sanayi sitesinde (ASTİM) esnafları dinleyen Başkan Dinçer, burada yaptığı konuşmada şu görüşlere yer verdi. “Yıllardır olumsuzluklarla gündem olan, fiziki ömrünü tamamlamış, eski sanayimizi yeni yerine Türkiye’de örnek gösterilen bir projeyle hayata geçirerek yıllardır çözülemeyen bir sorunu çözüme kavuşturduk. Esnaflarımızın yüzündeki memnuniyet en büyük referansımız.

 

Sanayi esnafımızın şehrimiz adına ne kadar büyük bir öneme sahip olduğunu biliyoruz. Alın teriyle, emeğiyle çalışan çok kıymetli sanayi esnafı kardeşlerimizi her fırsatta ziyaret ediyoruz. Halkın arasında birisi olarak sürekli esnafımızla istişare halindeyiz.

Esnafımız bizden desteğini hiçbir zaman esirgemedi. Bizlerde onlara en iyi hizmeti vermek adına birlikte güzel işlere imza atmaya ikinci dönemimizde de devam edeceğiz.

 

Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana vatandaşlarımızın verdiği destekle şehrimizde pek çok hizmet gerçekleştirdik. İnsanlarımızın daha mutlu, huzurlu ve konforlu bir yaşam sürmesi için el birliği ile şehrimizi güzelliklerle donatmak istiyoruz.

 

Belediyecilik hizmetlerimizin yanında gönüllere de dokunuyoruz. İnşallah taş üstüne taş koymaya, ilk günkü heyecan ve azimle şehrimiz için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Yorucu iş tempolarına rağmen bizleri güler yüzle karşılayan esnaflarımıza teşekkür ediyor hayırlı bol kazançlar diliyorum. Tüm Aksaray’ı kucaklayan bir siyaset anlayışımız var ikinci dönemimizde de yine el ele, gönül gönüle şehrimize hizmet etmeyi sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.