Haber

BELEDİYE BAŞKANI DR. EVREN DİNÇER, EĞİTİME DESTEK PLATFORMU TOPLANTISINA KATILDI

BELEDİYE BAŞKANI DR. EVREN DİNÇER, EĞİTİME DESTEK PLATFORMU TOPLANTISINA KATILDI

 

BAŞKAN DİNÇER; ‘’MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERE SAHİP ÇIKAN BİR GENÇLİK İÇİN TÜM İMKANLARIMIZI SEFERBER ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ’’

 

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, her ay düzenli olarak yapılan Eğitime Destek Platformunun Şubat Ayı toplantısına katıldı.

 

Aksaray Belediyesi’ne bağlı Zinciriye Mederesesi’nde düzenlenen Toplantıda Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer ile birlikte AK Parti MKYK Üyesi 27. Dönem Erzincan Milletvekili Burhan Çakır, Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu, Aksaray Üniversitesi Rekörü Prof. Dr. Alpay Arıbaş, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Tüzün, İl Müftüsü Veysel Işıldar,  Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Muammer Gür Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat,  Eğitime Destek Platformu Başkanı Kuddusi Bakar, Ak Parti Teşkilat mensupları Platforma üye sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri hazır bulundu.

 

Gençlerin; milli, manevi, ahlaki, insani, kültürel değerleri benimseyen, koruyan, geliştiren ve kendi yaşantılarında inşa eden fertler olmalarına katkı sağlamaları için faaliyetler düzenleyen Eğitim Destek Platformu toplantısında konuşan Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, katılımcılara gençlere yönelik düzenledikleri etkinlikler hakkında bilgiler verdi. Başkan Dinçer kendilerini geliştirmek isteyen gençlere her türlü imkânı tanımak için Bilim Merkezi Kitap Konakları ve kıraathaneler inşa ettiklerini katılımcılarla paylaştı.

 

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in gençlere yönelik yaptığı çalışmaları ilgi ile dinleyen katılımcılar Başkan Dinçer’e yeni dönemde de başarılar dilediler.