Haber

BAŞKAN DİNÇER, ASLAN AİLESİNİN DAVETİNİ GERİ ÇEVİRMEDİ

BAŞKAN DİNÇER, ASLAN AİLESİNİN DAVETİNİ GERİ ÇEVİRMEDİ

31 Mart Mahalli İdareler seçimleri öncesinde çalışmalarını sürdüren Belediye Başkanı ve Belediye Başkan adayı Dr. Evren Dinçer, Fatih Mahallesi’nde Aslan ailesinin davetini çevirmeyerek evine konuk oldu.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, yoğun çalışma mesai arasında ev ziyaretlerinde de bulunuyor. Fatih Mahallesi’nde seçim çalışmalarını sürdüren Belediye Başkanı Dinçer, ziyaret sırasında mahalle sakini Yaşar Aslan’ın davetini geri çevirmedi. 

Aynı günün akşamında Aslan ailesinin evine konuk olan Başkan Dinçer, ev sahibi Yaşar Aslan ve apartman sakinleriyle bir araya geldi. Ziyarette kendisini karşılayan mahalle sakinleriyle sohbet eden Belediye Başkanı Dinçer, 5 yıl boyunca gönül belediyeciliği anlayışı ile hareket ederek tüm vatandaşların yanında olduklarını söyledi. 

Davetten dolayı memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Dinçer, ev sahibi Yaşar Aslan ve apartman sakinlerine teşekkür ederek “Bizlere kapınızı değil, gönlünüzü açtınız. Yaşar amcamıza ve siz değerli hemşerilerime teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Başkan Dinçer’in ziyaretine Mahalle Muhtarı Yusuf Üçe’de eşlik etti.