Haber

BELEDİYE BAŞKANI DR. EVREN DİNÇER ARATOL MAHALLESİ SAKİNLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

BELEDİYE BAŞKANI DR. EVREN DİNÇER ARATOL MAHALLESİ SAKİNLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

 

 

BAŞKAN DİNÇER; “MAHALLEMİZ YAPILAN HİZMETLERLE GÜZELLEŞİYOR, GELİŞİYOR VE HER GEÇEN GÜN YENİLENİYOR”

 

 

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer seçim çalışmaları kapsamında farklı mahallelere yaptığı ziyaretler çerçevesinde Aratol mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Hemşehrileri ile çay içip sohbet eden Başkan Dinçer, sorun ve önerileri dinledi.

“Belediye başkanının makamı sokaklardır” anlayışı doğrultusunda Aksaray’ı karış karış dolaşarak her fırsatta hemşehrileri ile buluşan Başkan Dinçer, Aksaray Belediyesi tarafından yürütülen çalışmalar ve projeler hakkında bilgi verdi.

 

Herkesle tek tek ilgilenen Başkan Dinçer: "Yerinde belediyecilik anlayışıyla mahalle mahalle sokak sokak vatandaşlarımızla bir arada olmaya devam ediyoruz. Aksaraylı hemşehrilerimizi dinliyor, yerinde çözümler üreterek rızalarını kazanmak için çalışıyoruz. Tüm vatandaşlarımızın taleplerini büyük bir titizlikle değerlendiriyoruz.

 

Aksaray Belediyesi olarak hemşehrilerimizin hizmetkârıyız. Bu manada sık sık bir araya geldiğimiz hemşehrilerimizin her türlü sorununa kulak veriyoruz. Yaptığımız bu ziyaretler ile mahallelerin ihtiyaçlarını tespit ederken, şehir standartlarının yükseltilmesine yönelik çalışmalarımızı belirliyoruz. Amacımız marka şehir Aksaray’ımızın sadece bu gününe değil; geleceğine de değer kalmaktır. Vatandaşlarımızın da desteği ile hep birlikte geleceğin Aksaray’ını inşa edeceğiz.

 

Mahallemiz yapılan hizmetlerle güzelleşiyor, gelişiyor ve her geçen gün yenileniyor. Aksaray Belediyesi olarak, Aksaray’ımıza yakışan hizmetler yapıyoruz. Her gittiğimiz yerde coşku ile karşılanıyoruz. Bir kez daha birlik ve beraberliğimizin gücünü bizlere gösteren, desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen kıymetli hemşehrilerime teşekkür ederim." dedi.