Haber

BELEDİYE BAŞKANI Dr. EVREN DİNÇER'İN HANE ZİYARETLERİ RAMAZAN AYINDA DA DEVAM EDİYOR

BELEDİYE BAŞKANI Dr. EVREN DİNÇER'İN HANE ZİYARETLERİ RAMAZAN AYINDA DA DEVAM EDİYOR

BAŞKAN DİNÇER “RAMAZAN’IN BEREKETİNİ HEMŞEHRİLERİMİZLE PAYLAŞIYORUZ”

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Ramazan-ı Şerif’in ilk akşamında teravih namazının ardından Yunus Emre Mahallesi sakinleriyle çay sohbetinde bulundu.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in ramazan ayı boyunca sürecek hane ziyaretleri başladı. Belediye Başkanı Dinçer, iftar programı ve teravih namazı sonrasında ev ziyaretleri yaparak vatandaşların istek ve taleplerini dinliyor. 

Belediye Başkanı Dinçer, Ramazan’ın ilk akşamında Yunus Emre Mahallesinde Ramazan Durmaz’ın evine konuk oldu. Çay eşliğinde vatandaşlarla sohbet eden Başkan Dinçer, “Ramazan ayının bu güzelliklerini vatandaşlarımızla birlikte yaşamaktan mutluluk duyuyorum. Ramazan muhabbettir, birlik, beraberlik ve paylaşma ayıdır. Daha öncede olduğu gibi Ramazan ayı boyunca vatandaşlarımızı ziyaret ederek çay sohbetlerimizi sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

Misafirperverliklerinden dolayı Durmaz ailesine teşekkür eden Başkan Dinçer, “İftar sonrası hemşehrilerimizle sıcak bir sohbet gerçekleştirdik. Bu vesile ile hemşehrilerimizin Ramazan ayını tebrik ediyor, bu mübarek ayın İslam Âlemine ve tüm insanlığa sevgi, barış, kardeşlik ve huzur getirmesini temenni ediyorum” şeklinde konuştu.