Haber

BAŞKAN DİNÇER, VATANDAŞLARIN GÖNÜL SOFRALARINA KONUK OLUYOR

BAŞKAN DİNÇER, VATANDAŞLARIN GÖNÜL SOFRALARINA KONUK OLUYOR

 

BAŞKAN DİNÇER; ‘’BİZE DUYULAN GÜVENİ BOŞA ÇIKARMAYACAĞIZ’’

 

 

31 Mart Yerel Seçimler öncesinde hem Belediyecilik hizmetlerini yakından takip ederken hem de vatandaşları ziyaret ederek yeni dönemde yapılması gereken çalışmalar hakkında talep ve önerileri dinleyen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, vatandaşların daveti üzerine iftar sofralarına konuk oluyor.

 

Şehir genelinde gerçekleştirdiği; esnaf ziyaretlerinde, gençlik buluşmalarında, sivil toplum kuruluşu toplantılarında ve ev ziyaretlerinde vatandaşlar tarafından güler yüzle karşılanan Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, iftar saatinde sofralarına davet eden vatandaşları kırmıyor.

 

Vatandaşlarla iftar sofrasına oturan Başkan Dinçer, iftar sonrasında ev sakinleri ve mahalle sakinleri ile bir araya geliyor. Hane sakinleri ve mahalle sakinlerine bulundukları mahallelerde 5 yıllık görev süreci içerisinde yaptıkları çalışmaları anlatan Başkan Dinçer, yeni dönem için hayata geçireceği projeler hakkında da bilgiler veriyor.

 

Ramazan ayı dolayısı ile her gün iftar programlarına ve çay sohbetlerine katılan Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, geçtiğimiz günlerde Bayram Ali Bey ve ailesinin davetini kırmayarak katıldığı iftar yemeğinde aile sakinleri ile tek tek sohbet etti.  

 

Vatandaşlar tarafından güler yüzle karşılanmanın kendilerine güç verdiğini söyleyen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; ‘’Yaklaşan yerel seçimler öncesinde çok yoğun programlar gerçekleştiriyoruz. Şehrimizi karış karış geziyoruz. Her gönüle dokunmak beklentisini not almak için çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın 5 yıllık görev sürecimizi değerlendirirken çalışmalarımızdan memnuniyet duyuyor olması bizler için gurur verici bir durum. Yeni dönemde de vaatlerimizi hemşehrilerimize bir söz olarak kabul ederek çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bize güvenen insanlara mahcup olmamak için çalışacağız.’’ Dedi.