Haber

BAŞKAN DİNÇER AKSARAY ERKEK ÖĞRENCİ YURDUNDA GENÇLERLE BULUŞTU

BAŞKAN DİNÇER AKSARAY ERKEK ÖĞRENCİ YURDUNDA GENÇLERLE BULUŞTU

 

BAŞKAN DİNÇER; “SİZLER BU ÜLKENİN AYDINLIK YARINLARISINIZ”

 

 

Her platformda gençlerin en büyük destekçisi olmayı başaran Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer İftar sonrası Aksaray erkek öğrenci yurdunda gençlerle bir araya geldi. Çay eşliğinde gerçekleşen sohbet programına üniversiteli gençler büyük ilgi gösterdi.

 

Sıcak ve samimi bir havada geçen söyleşide kendisine yöneltilen sorulara cevap veren Başkan Dinçer, Aksaray Belediyesi tarafından gençlere ve eğitime yönelik yapılan faaliyetler hakkında öğrencilere bilgiler aktardı, bürokrasi günlerini ve tecrübelerini gençlerle paylaştı.

 

Gençlere yeni dönemde hayata geçirmeyi planladıkları eğitim, spor, gençlik ve kültürel projelerden bahseden Başkan Dinçer; gençlerimizin çok yönlü yetişmeleri ve kötü alışkanlıklardan uzak durmalarına katkı sağlamak amacıyla Allah nasip ederse ikinci dönemimizde farklı sportif, sosyal, kültürel, sanatsal ve eğitsel etkinliklerin gerçekleştirilebileceği, nitelikli vakit geçirebilecekleri nezih mekânlar oluşturmaya devam edeceğiz.

 

Burada yalnızca eğitim almalarını değil, sosyalleşmelerini, ilgi alanlarını tanımalarını, birbirleriyle fikir alışverişi yapmalarını, birlikte çalışmalarını ve ekip olabilmelerini amaç ediniyoruz. Tüm gençlere dokunmaya, onlarla beraber olmaya, onlara yönelik projeler üretmeye devam edeceğiz.

 

Gençlerimiz bizim için çok değerli diyen Başkan Dinçer sözlerine şöyle devam etti. “Sizler bu ülkenin aydınlık yarınlarısınız. Bizim amacımız, sizleri geleceğe güzel bir şekilde hazırlamak. Türkiye her şeyiyle güçlü bir ülke. Bugünün gençleri olarak yarın güçlü olun ki ülkemiz sizlerle daha güçlü olsun. Sizlere güveniyor ve inanıyoruz. Bizim başımızın tacısınız. Sizlerin emrindeyiz” ifadelerini kullandı.