Haber

BELEDİYE BAŞKANI DR. EVREN DİNÇER CUMHURİYET BULVARI ÜZERİNDEKİ ESNAFLARI ZİYARET ETTİ

 

BELEDİYE BAŞKANI DR. EVREN DİNÇER CUMHURİYET BULVARI ÜZERİNDEKİ ESNAFLARI ZİYARET ETTİ

 

BAŞKAN DİNÇER; “BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE ŞEHRİMİZ İÇİN ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDECEĞİZ”

 

 

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer Milletvekili Cengiz Aydoğdu ve teşkilat üyeleriyle birlikte Cumhuriyet Bulvarı üzerindeki esnafları ziyaret etti. Esnafa hayırlı işler dileklerinde bulunup, vatandaşlarla bol bol sohbet etti.

 

Cumhuriyet Bulvarı üzerindeki esnafları tek tek ziyaret eden Başkan Dinçer beraberindeki parti üyeleri ile birlikte vatandaşların yakın ilgisi ve güler yüzü ile karşılaştı.

Ziyarette yeni dönem projeleri ve yatırımlar hakkında bilgiler veren Başkan Dinçer, 31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerinde destek ve dua isteyerek konuşmalarının devamında şu görüşlere yer verdi.

 

“Bugün Aksaray’ımızın Prestijli güzergahlarından biri olan Cumhuriyet Bulvarı üzerinde yer alan esnaflarımıza hayırlı işler temennisinde bulunduk. Rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın. Her fırsatta esnaflarımızla bir araya gelmeye özen ve gayret gösteriyoruz.

Yaptığımız hizmetleri esnaf ve vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz. Daha modern ve yaşanabilir bir şehirde yaşamak adına ortak akıl anlayışıyla hareket ederek, hizmetin en iyisine layık olan şehrimize hep birlikte katkı sunuyoruz.

 

Halkımızla, esnafımızla birebir görüşüp onlardan destek beklediğimizi ve dualarına talip olduğumuzu söylüyoruz, Birlik ve beraberlik içerisinde şehrimiz için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Dinçer gördüğü teveccühle moral depolarken, samimi duygularla kendini konuk eden esnaflara da teşekkür etti.