Haber

ESNAFLARDAN VE OSB ÇALIŞANLARINDAN BAŞKAN DİNÇER'E DESTEK SÖZÜ

ESNAFLARDAN VE OSB ÇALIŞANLARINDAN BAŞKAN DİNÇER'E DESTEK SÖZÜ

 

BAŞKAN DİNÇER; "HEMŞEHRİLERİMİZİN TEVECCÜHÜNE VE SEVGİSİNE LAYIK OLMAK İÇİN YENİ DÖNEMDE DAHA FAZLA ÇALIŞACAĞIZ"

 

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, beraberindeki Milletvekili Cengiz Aydoğdu, İl Başkanı Hamza Aktürk ve AK Parti teşkilat mensupları ile birlikte Gündoğdu Caddesi esnaflarını ve Organize Sanayi bölgesinde üretim yapan işletmeleri ziyaret etti.

 

Şehrin en yoğun caddelerinden olan Gündoğdu Caddesinde esnafları ziyaret eden Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer ve Milletvekili Cengiz Aydoğdu, iş yerlerinde ziyaret ettiği esnaflarla sohbet ettiler. Esnaflara hayırlı işler ve ramazanlar dileyen Başkan Dinçer, cadde üzerindeki sivil toplum kuruluşlarını da ziyaret etti. Yaklaşan yerel seçimler sonrasında başlayacak yeni dönemde esnafların görüş ve önerilerini alan Başkan Dinçer, görev süreci boyunca yaptığı çalışmaları da esnaflarla paylaştı.

 

Gündoğdu Caddesinde yapılan çalışmaları esnaflara anlatan Başkan Dinçer Organize Sanayi Bölgesinde silo üreten OBİAL üretim merkezinde çalışan işçilerle bir araya geldi. İşçilerden tam destek sözü alan Başkan Dinçer, Organize Sanayi Bölgesine ulaşımı kolaylaştırmak ve işçilere konforlu ulaşım imkânı sunmak için hayata geçirdikleri yeni bulvar yolu ve yol genişletme çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

 

Yeni dönemde de istişareden ve ortak akıldan taviz vermeden çalışacaklarını belirten Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer yaptığı açıklamada şu açıklamalarda bulundu; ‘’Şehrimiz hızla büyüyen gelişen bir şehir bundan dolayısı da ihtiyaçlarda sürekli değişkenlik göstermektedir. Bizde şehrimizin bu gelişim hızına hız katmak için istişare ve ortak akılla çalışmalarımızı yürütmeye devam edeceğiz. Biz göreve geldiğimizde ‘esnaflarımız şehrimizin aynasıdır’ sloganı ile hareket ettik. Bu anlayışla yeni dönemde de hemşehrilerimizin teveccühüne layık olmak için daha çok çalışacağız. Caddeleri, sokakları ve bulvarlarımızı esnaflarımızın istek ve talepleri doğrultusunda düzenledik. Ortak akıl ve istişare kültüründen taviz vermeden yeni dönemde de çalışmalarımıza devam edeceğiz.’’ Dedi.