Haber

AKSARAY BELEDİYESİ, GELECEĞİN TEMİNATI OLAN ÇOCUKLARIN GÖNÜLLERİNCE EĞLENMESİNİ SAĞLAYACAK

AKSARAY BELEDİYESİ, GELECEĞİN TEMİNATI OLAN ÇOCUKLARIN GÖNÜLLERİNCE EĞLENMESİNİ SAĞLAYACAK

 

 

 

BAŞKAN DİNÇER TÜM ÇOCUKLARI  23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİĞİNE DAVET ETTİ

 

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Aksaray Belediyesi’nin organize ettiği büyük bir etkinlik programı ile Aksaray Bilim Merkezi’nde kutlanacak. Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer tüm çocukları düzenlenecek etkinliklere davet etti.

Aksaray Belediyesi çocuklar için bu yıl her bir saniyesi dolu dolu ve renkli etkinliklere sahne olacak muhteşem bir kutlama programı organize etti. Aksaray Belediyesi, geleceğin teminatı olan çocukların gönüllerince eğlenmesini sağlayacak.

 

Bando takımı, çocuk masalları, çocuk tiyatrosu, sahne gösterileri, yüz boyama, atölye etkinlikleri, yarışmalar, şişme oyun parkları gibi birbirinden farklı atölye etkinliklere ev sahipliği yapacak. Çeşitli ikramlarında yapılacağı 23 Nisan Salı günü Aksaray Bilim Merkezinde gerçekleşecek etkinlikler 11:00’da başlayacak 16:00’a kadar devam edecek.

 

Düzenlenecek etkinlikler öncesi açıklamalarda bulunan Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer şu görüşlere yer verdi. “Çocuklarımızın mutluluğu bizim mutluluğumuzdur. Mutlu çocukların yaşadığı bir şehir olmak için gece gündüz çalışıyoruz. Bugüne kadar şehrimizde daha önce yapılmamış Çocuk Festivaline imza attık. Çok yakında hizmete açacağımız Çocuk Eğlence Merkezimizi tamamlamak üzereyiz.

Bugünü bayram olarak çocuklarımıza armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk, çocuklarımıza verdiği değeri göstermiş ve milletimizin geleceğinin çocuklarımızın omuzlarında yükseleceğini işaret etmiştir. Biz de bu düstur ile hareket ederek her zaman çocuklarımızın yanında olmayı sürdüreceğiz.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dünya çocuklarına armağanı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı da Aksaray’da büyük bir coşku ile kutlayacağız. Çocuklarımız için birbirinden güzel etkinlikler hazırladık. Tüm çocuklarımızı düzenleyeceğimiz etkinliğimize davet ediyorum Geleceğe yatırım yapmaya devam edeceğiz. Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının yıldönümü ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.” diye konuştu.