Haber

MACERA PARK ÇOK YAKINDA YENİ SEZONA MERHABA DİYECEK

MACERA PARK ÇOK YAKINDA YENİ SEZONA MERHABA DİYECEK

 

 

BAŞKAN DİNÇER; “ÇOCUKLARIMIZIN VE GENÇLERİMİZİN İHTİYAÇ DUYDUĞU FARKLILIĞI, MACERA PARKI İLE ŞEHİR İÇERİSİNDE YAŞATIYORUZ”

 

 

Şehrin farklı noktalarına kurduğu parklarla her yaştan Aksaraylının hoşça vakit geçirip dinlenebileceği yeni alanlar oluşturan Aksaray Belediyesi, heyecan ve adrenalin tutkunları için geçtiğimiz yıl Kılıçarslan Parkı içerisinde hizmete açtığı ve binlerce vatandaşın sık sık ziyaret ettiği, eğlence dolu Macera Park çok yakında yeni sezona merhaba diyecek.

Macera park, günün karmaşasından, stresinden uzaklaşarak rahat bir gün geçirmek isteyenler için doğa ile uyum içerisinde spor yapma, dinlenme ve eğlenme olanağı sunmaya devam edecek.

 

Macera Parkı’nın çocuklara ve ailelere farklı bir eğlence alternatifi sunduğunu belirten Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer yeni sezona hazır hale getirilen macera parka ilişkin şu görüşlere yer verdi.

 “Klasik oyun aletlerinden sıkılan çocuklarımızın ve gençlerimizin ihtiyaç duyduğu farklılığı, Macera Parkı ile şehir içerisinde yaşatıyoruz. Rahatça, özgürce, en önemlisi de güvenli şekilde heyecan dolu ve keyifli saatler geçirme imkânı sunuyoruz.

 

Macera dolu parkımızda, gençlerimiz hem spor aktivitelerini gerçekleştirirken hem de eğlenceli vakit geçiyorlar. Nitelikli ve eğlenceli anlar yaşamak isteyen herkesi Macera Park’ımıza bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Macera Parkı’nda 360 metre zıpline, survivor parkuru, salto trambolini, dev salıncak, 24 oyunlu ip parkuru, file zıplama, kader atlayışı ve serbest düşüş sahaları bulunuyor. Ayrıca park içerisinde yer alan etkinlik kulesinde yetişkinler tırmanış gerçekleştirebiliyor. Çocuklar ise kendileri için hazırlanan oyun parkurlarında gönüllerince eğlenerek aileleriyle keyifli vakit geçirebiliyorlar.