Haber

ÖĞRENCİLER İÇİN YARI YIL TATİLİ AKSARAY BELEDİYESİ ETKİNLİKLERİ İLE EĞLENCELİ HALE GELİYORÖĞRENCİLER İÇİN YARI YIL TATİLİ AKSARAY BELEDİYESİ ETKİNLİKLERİ İLE EĞLENCELİ HALE GELİYOR

 

Aksaray Belediyesi öğrencilerin yarı yıl tatilini daha eğlenceli hale getirmek için birbirinden eğlenceli müzikallere ev sahipliği yapacak.

Geçtiğimiz günlerde düzenlemiş olduğu çocuk tiyatroları ve müzikalleri ile çocukların beğenisi toplayan Aksaray Belediyesi yarı yıl tatilinde de farklı etkinliklere ev sahipliği yapacak.

Yıl boyunca birbirinden renkli etkinliklere ev sahipliği yapan Aksaray Belediyesi bu yarı yıl tatilinde TRT Çocuk ekranlarının sevilen müzikallerinden Arda ile Ceren adlı Müzikali öğrencilerle buluşturacak.

Aksaray Belediyesinin öğrencilerle buluşturduğu Arda ile Ceren Müzikali, Aksaray Kültür Merkezinde 25 Ocak Cumartesi günü 11.00 – 13.00 ve 15.00 saatlerinde ücretsiz olarak sahnelenecek.

Öğrencilere yönelik ücretsiz olarak sahnelenecek olan müzikalin öğrencileri eğlendirirken öğreteceğini ifade etti. Başkan Dinçer, tüm öğrencileri müzikale davet etti.