Haber

AKSARAY BELEDİYESİ İTFAİYE EKİPLERİ ARAÇ YANGINLARINDAN TAM NOT ALDIAKSARAY BELEDİYESİ İTFAİYE EKİPLERİ ARAÇ YANGINLARINDAN TAM NOT ALDI

 

Aksaray Belediyesi İtfaiye ekipleri geçtiğimiz günlerde şehrin iki farklı noktasında meydana gelen araç yangınlarında gösterdiği çalışma ile vatandaşlardan ve araç sahiplerinden tam not aldı.

Aksaray Belediyesi İtfaiye ekipleri, Aksaray Eğitim Araştırma Hastanesinin otoparkında ve Fatih Mahallesinde park halinde bulunan araçlardan yükselen dumanların tehlikelere yol açmaması için müdahale etti.

Yıl boyunca 7 gün 24 saat şehrin huzur ve güvenliğini sağlamak için teyakkuzda bekleyen İtfaiye ekipleri 2019 yılında Bin 13 yangına müdahale etmişti. İtfaiye ekiplerinin son yaşanan olaylara hızlı ve tam zamanında doğru tekniklerle yapmış oldukları müdahalelerle araçlardan yükselen dumanların yangına dönüşmesinin önüne geçildi.

Olayı itfaiye ekiplerine bildiren vatandaşlar ve araç sahipleri itfaiye ekiplerinin olaylara anında yapmış oldukları müdahalelerden dolayı ve göstermiş oldukları gayretli çalışmalarından dolayı Belediye Belediye Başkanı Evren Dinçer’e ve itfaiye ekiplerine teşekkür etti.