Haber

BAŞKAN DİNÇER HALK GÜNÜ TOPLANTISINDA VATANDAŞLARI TEK TEK DİNLEDİBAŞKAN DİNÇER HALK GÜNÜ TOPLANTISINDA VATANDAŞLARI TEK TEK DİNLEDİ

 

Belediye Başkanı Evren Dinçer, düzenlenen Halk Günü toplantısında birçok vatandaşla tek tek görüşerek istek ve önerilerini dinledi.

Belediye meclis salonunda gerçekleşen “Halk Günü” buluşmalarına bu hafta yoğun katılım oldu. Belediye Başkanı Evren Dinçer, vatandaşlardan gelen istek ve talepleri dinledi. Belediye Başkan Yardımcıları ile belediye birim müdürleri halk günü buluşmalarında hazır bulundu.

Belediye Başkanı Evren Dinçer Halk Günü toplantısında kendisinden talepte bulunan vatandaşların isteklerinin yerine getirilmesi için beraberindeki başkan yardımcılarına ve birim müdürlerine talimat verdi.

Aksaray Belediyesinin halk günü buluşmaları ile gönül belediyeciliği örneği sergilediğini belirten Başkan Evren Dinçer, “Halkımızın daima yanında olan bir anlayış ile belediye hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Halk Günü vesilesi ile halkımız istek ve taleplerini doğrudan bizlere iletiyor. Bir şehrin ihtiyaçlarını en iyi şehirde yaşayanlar bilir. Şehrimizin ihtiyaçlarını ve vatandaşlarımızın bizlerden beklentilerini doğrudan görebilme fırsatı elde ediyoruz. Vatandaşlarımızdan gelen talep ve önerileri başkan yardımcılarımız ve birim müdürlerimizle birlikte anında çözüm önerileri sunuyoruz. Bizler ise birçok istekleri toplantı esnasında çözüme kavuşturuyoruz” dedi.

         Halk Günü buluşmalarına katılarak Başkan Dinçer'le bir araya gelen vatandaşlar, karşılaştıkları ilgi ve belediyenin çözüm odaklı yaklaşımından duydukları memnuniyeti ise, “Başkanımız, sorunlarımızı çözüme kavuşturma noktasında elinden geleni yapıyor. Şehrimize dair beklentilerimizi soruyor, görüşlerimizi alıyor. Zaten sokakta, parkta ve çarşıda sürekli bizimle iç içe, yanımızda olduğunu hissettiriyor” şeklinde ifade ettiler.