Haber

NAKKAŞ MAHALLESİNDE KADIN AKTİVİTE MERKEZİNİN TEMELİ ATILIYORNAKKAŞ MAHALLESİNDE KADIN AKTİVİTE MERKEZİNİN TEMELİ ATILIYOR

 

Aksaray Belediyesi, Nakkaş Mahallesinde hanımların çok amaçlı olarak kullanabileceği Kadın Aktivite Merkezinin temelini atıyor. Aksaray Belediyesinin projeleri arasında yer alan Nakkaş Kadın Aktivite Merkezi için 28 Şubat Cuma günü saat 14.00’da temel atma töreni düzenleniyor.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, halkın istek ve talepleri doğrultusunda şehre vizyon katacak yeni projelere imza atıyor. Hanımların talebi değerlendirerek yeni bir aktivite merkezinin yapılması yönünde çalışma yürüten Başkan Dinçer, Nakkaş Mahallesine yapılacak Kadın Aktivite Merkezi için Cuma Günü (28.02.2020) saat 14.00’da temel atma töreni düzenleneceğini açıkladı.

Başkan Dinçer, yeni yapılacak Kadın Aktivite Merkezi temel atma törenine Aksaraylıları davet etti. Yeni Aktivite Merkezinin Aksaray’a hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Hanımların birçok etkinliği yapabilme fırsatı elde edecekleri Kadın Aktivite Merkezinin Nakkaş, Hasas, Küçük Bölcek ve çevre mahallelerde oturan hanımlara da hizmet vereceğini açıklayan Başkan Dinçer, “Şehrimizdeki Kadın Aktive Merkezlerimiz çok beğenildi. Hanım kardeşlerimizden bu yönde yoğun talep aldık. Aktivite Merkezini Nakkaş, Hasas, Küçük Bölcek Mahallelerine hitap edebilecek bir noktada hayata geçiyoruz” dedi.