Haber

AKSARAY BELEDİYESİ KIR DÜĞÜN SALONUNDA ÇEVRE DÜZENLEME VE ALAN GENİŞLETME ÇALIŞMASI BAŞLATTIAKSARAY BELEDİYESİ KIR DÜĞÜN SALONUNDA ÇEVRE DÜZENLEME VE ALAN GENİŞLETME ÇALIŞMASI BAŞLATTI

 

Aksaray Belediyesi, Kılıçarslan parkı içerisinde yer alan kır düğün salonunda çevre düzenleme ve alan genişletme çalışması başlattı.

         Piramit kafe karşısındaki havuzu başında yer alan kır düğün salonu her yıl yüzlerce vatandaşın düğün, nişan ve sünnet organizasyonları gibi özel günlerine ev sahipliği yapıyor.

         Aksaray Belediyesi tarafından hizmete sunulan bu nezih mekanı vatandaşların daha rahat kullanmaları için Belediye ekipleri havuz başındaki alana karo taş döşemeleri yaparak alanın genişlemesini sağladı. Genişletilmiş alanı ile hizmete açılacak olan kır düğün salonu daha kalabalık organizasyonlara ev sahipliği yapabilecek.

         Aksaray Belediyesi ekipleri, Yüzlerce vatandaşın özel gününe ev sahipliği yapan kır düğün salonun da genişletme çalışmalarının yanında estetik dokunuşları da ihmal etmedi. Aksaray Belediyesi Park, bahçe ve temizlik işleri müdürlüğü ekipleri gül budama ve peyzaj çalışmaları gerçekleştirdi.