Haber

BELEDİYE BAŞKANI EVREN DİNÇER, BİRİM MÜDÜRLERİYLE VİDEO KONFERANS YÖNETİMİYLE SÜRECİ DEĞERLENDİRDİ

 

BELEDİYE BAŞKANI EVREN DİNÇER, BİRİM MÜDÜRLERİYLE VİDEO KONFERANS YÖNETİMİYLE SÜRECİ DEĞERLENDİRDİ

“ÇALIŞMALARIMIZI TİTİZLİKLE YÜRÜTELİM”
“ŞEHRİMİZE HER ŞARTTA HİZMET EDİYORUZ”

Belediye Başkanı Evren Dinçer, tüm dünyayı etkileyen korona virüs salgını nedeniyle alınan önlemler ve süreci değerlendirmek üzere birim müdürleri ile video konferans yönetimi ile bir toplantı yaptı. Toplantıda, birim müdürlerinin yaptığı çalışmaları değerlendiren Başkan Dinçer, salgın nedeniyle belediyecilik hizmetlerinin de aksatılmamasını istedi.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, video konferans yöntemini kullanarak belediye hizmet birim müdürlerinin katıldığı toplantıda virüs salgınına karşı başlatılan çalışmaları ve gelinen son durumunu değerlendirdi. 

Yapılan toplantıda birim müdürlerinden geniş kapsamlı bilgiler alan Başkan Dinçer, salgına karşı alınan tedbirler ve sonrasında alınacak önlemler ile ilgili süreci değerlendirdi. Başkan Dinçer, birim müdürlerine çalışmaların titizlikle yürütülmesi talimatını verdi.

Müdürlükler arası koordinasyonun önemine dikkat çekilen toplantıda önümüzdeki günlerde alınacak yeni tedbirler ve yapılacak çalışmaları Başkan Dinçer bizzat açıkladı. 

“Vatandaşlarımızın süreçten zarar görmemeleri adına her türlü önlemimizi alıyoruz” diyen Belediye Başkanı Evren Dinçer, açıklamasının devamında “Bu süreçte en çok Zabıta, Ulaşım, Sosyal Yardım İşler Müdürlüğü, Veterinerlik İşleri Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü gibi birimlerimize iş düşüyor. Çünkü bu birimlerimiz doğrudan sahada çalışma gerçekleştiriyor. Park ve Bahçeler, Destek Hizmetleri Müdürlükleri gerek olması halinde destek amacıyla çalışmalara katılıyorlar. Müdürlüklerimizin koordineli çalışması, hizmetin en doğru ve hızlı şekilde vatandaşa ulaşması demektir. Amacımız vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmaktır. Bunun için her türlü önlem ve tedbirlerimizi aldık” ifadelerini kullandı. 

Başkan Dinçer, ülkemizin ve şehrimizin salgından etkilendiği bu dönemde her birimin daha fazla çaba göstermesi gerektiğini söyleyip “Bütün bu çalışmalarımızı gerçekleştirirken diğer belediyecilik hizmetlerimizi aksatmayalım. Gerektiğinden fazla çaba sarf edelim. Birimlerimiz kendi görev alanına giren konularda gerekli plan ve programlarını yapmalıdır. Bizler her şartta vatandaşımıza hizmetlerimizi sunmalıyız” dedi. Başkan Dinçer, toplantının son bölümünde sahada özveriyle çalışan tüm ekiplere teşekkür etti.