Haber

ŞEHİR GENELİNDE DEZENFEKTE ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ SÜRDÜRÜLÜYOR

 

ŞEHİR GENELİNDE DEZENFEKTE ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ SÜRDÜRÜLÜYOR

Aksaray Belediyesi hijyen ekibi korona virüsü salgınına karşı İş Merkezlerinde ve halkın yoğun olarak kullandığı noktalarda dezenfekte çalışmalarını sürdürüyor.

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’in talimatları doğrultusunda ekipler vatandaşların yoğun olarak kullandığı bölgelerde dezenfekte çalışmalarına devam ediyor. 

Aksaray Belediyesi ekipleri, şehrin dört bir yanında dezenfekte işlemlerine devam ediyor. Tüm kamu kurum ve kuruluşları ile vatandaşların yoğun olarak kullandığı yerlerde çalışmalarını yoğunlaştırdı. 

Dezenfekte için oluşturulan özel ekipler, Korona virüs salgınının önlenmesi için çalışmalarına sabah erken saatlerde başlayarak çalışmalarını gece saatlerine kadar sürüyor.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, dezenfekte çalışmalarımız her alanda devam ediyor. Başkan Dinçer “Korona virüs tedbirlerine uyarak öncelikle vatandaşlarımızın mecbur kalmadıkça dışarı çıkmamalarını istiyoruz. Dezenfekte çalışmalarımıza her geçen gün arttırarak devam ediyoruz. Ekiplerimiz önceden belirlenen yerlerin dezenfekte işlemlerini titizlikle sürdürmeye devam edecek” dedi.